Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 1 maj


Në Krime, Kiev dhe Beograd, mijëra persona kanë marrë pjesë në marshimet e 1 majit. Përmbledhja e video lajmeve pëemban edhe ngjarje nga Pakistani dhe Gjeorgjia.

XS
SM
MD
LG