Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 1 shtator


Miq dhe të afërm të gazetares hulumtuese, Khadija Ismayilova, kanë pritur jashtë gjykatës në Baku, derisa është shpallur vendimi për të; qytetarët kanë vendosur lule jashtë ndërtesës së Parlamentit të Ukrainës në Kiev, për të nderuar pjesëtarin e Gardës Kombëtare..

XS
SM
MD
LG