Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 5 tetor


Monitoruesit ndërkombëtarë të OSBE-së, kanë përshëndetur Kirgizinë për zgjedhje fer dhe demokratike; në Beograd janë mbledhur familjarë dhe miq të dy ushtarëve të vrarë; mijëra qytetarë kanë protestuar kundër qeverisë në Pakistan...

XS
SM
MD
LG