Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 6 nëntor


Kalimi nga kanalet analog te digjital në Kirgizi, qyteti kufitar i rigjetur nga militantët e Shtetit Islamik, aktivisti i të drejtave të njeriut urdhëroi largimin nga Bjellorusia, plus ngjarje nga Rusia dhe Armenia.

XS
SM
MD
LG