Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 10 mars


Monitoruesit nga OSBE dhe ushtarët ukrainas i kanë sistemuar për shkatërrim disa armatime, mësuesit në Peshawar kanë kërkuar pagesa të njëjta sikur mësuesit tjerë në Pakistan, plus ngjarje tjera nga Pakistani dhe Afganistani.

XS
SM
MD
LG