Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 15 janar


Dhoma e ulët e parlamentit të Pakistanit e ka dënuar publikimin e karikaturës së Profetit Muhammad në ballinën e revistës satirike Charlie Hebdo, shitësit e makinave në Bishkek të Kirgizisë kanë protestuar sot për shkak të rritjes së tarifës doganore, plus ngjarje nga Bosnia-Hercegovina, Armenia dhe Taxhikistani.

XS
SM
MD
LG