Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 15 shtator


Kaos dhe konfuzion në kufirin midis Hungarisë dhe Serbisë, përderisa policia hungareze po ndërtonte një rrethojë për të ndaluar valën e migrantëve; në qytetin verior të Pakistanit, Bannu, blerësit e kafshëve janë ankuar për rritje të çmimeve...

XS
SM
MD
LG