Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 17 prill


Vërshimet kanë detyruar banorët e Kzakhstanit të shpërngulen, Në Bosnje janë zier 4 ton supë, plus storie nga Pakistani dhe Iraku.

XS
SM
MD
LG