Ndërlidhjet

Lajmet nga REL/ 17 dhjetor


Kryeministri i Serbise Aleksandar Vuçiq është takuar sot me homologun e tij shqiptar Edi Rama në Beograd, në Peshavar të Pakistanit janë varrosur viktimat e sulmit të një dite më parë në një shkollë, në veri të Irakut janë të strehuar rreth 1 mijë e 500 familje, plus ngjarje nga Gjeorgjia dhe Maqedonia.

XS
SM
MD
LG