Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 18 dhjetor


Familjarët në Peshawar vajtojnë viktimat pas sulmit në shkollë, rusët vrapojnë në dyqane pas rënies së rublës, një i burgosur politik lirohet në Bjellorusi, plus ngjarje nga Afganistani, Serbia, dhe Armenia.

XS
SM
MD
LG