Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 21 korrik


Banorët në Beograd, kanë kërkuar freskim nga vala e madhe e të nxehtit; forcat e NATO­s dhe të Ukrainës i kanë filluar ushtrimet e përbashkëta ushtarake; në qytetin Rostov në Don të Rusisë ka filluar një proces gjyqësor...

XS
SM
MD
LG