Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 22 qershor


Sulm në Parlamentin e Afganistanit; dy banka ruse janë dëmtuar gjatë një shpërthimi; si dhe ngjarje tjera nga Armenia...

XS
SM
MD
LG