Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 22 shtator


Në një gjykatë ruse ka nisur sot gjykimi i pilotes ukrainase, Nadia Savchenko; një forum i biznesit, mes Kirgizisë dhe Rusisë, është mbajtur në kryeqytetin Bishkek; Ushtarë të SHBA-së i janë bashkuar një ushtrimi të përbashkët homologëve të tyre nga Taxhikistani...

XS
SM
MD
LG