Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 23 qershor


Në Armeni,është protestuar kundër rritjes së çmimit të energjisë elektrike; në Tbilisi të Gjeorgjisë po vazhdon pastrimi, një javë pas përmbytjeve masive; si dhe ngjarje nga Pakistani dhe Beogradi...

XS
SM
MD
LG