Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 24 nëntor


Në Turqi, afër kufirit me Sirinë, dhjetëra mijëra kurdë janë në kërkim të strehimit, në Pakistan, është shpallur tri ditë zie për vrasjen e një lideri të një partie në qytetin Karaçi, plus ngjarje tjera nga Siria, Taxhikistani dhe Kazakistani.

XS
SM
MD
LG