Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 27 mars


Në Karaçi të Pakistanit jugor, një mjet shpërthyes ka lënë të vdekur dy oficerë policie dhe ka plagosur së paku 14 persona;Presidenti kazak, Nursultan Nazarbaev, ka nisur sot fushatën e tij zgjedhore në qytetin jugor Shymkent...

XS
SM
MD
LG