Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 28 nëntor


Në Moldavi, dy ditë para zgjedhjeve parlamentare, masa e njerëzve e ka pritur presidentin e ri të Rumanisë, Klaus Iohannis, në Gjerogji është hapur një panair i librave për fëmijë, plus ngjarje nga Afganistani dhe Kazakistani.

XS
SM
MD
LG