Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 28 korrik


Anëtarët e kishës ortodokse të Ukrainës kanë marrë pjesë në meshën në një katedrale në kryeqyteetin Kiev; afganët e kanë përshëndetur ekipin e tyre kombëtar të kriketit me muzikë dhe lule...

XS
SM
MD
LG