Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 29 shtator


Një aktiviste e vetme ka protestuar kundër paraburgimit të Nadia Savchenko; në Pakistan, anëtarët e Jamat-e-Islami kanë protestuar; Ashraf Ghani, ka siguruar qytetarët se forcat e sigurisë do të rimarrin kontrollin e qytetit Kunduz, plus ngjarje nga Taxhikistani dhe Kirgizia.

XS
SM
MD
LG