Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 26 nëntor


Byroja e Radios Evropa e Lirë në Baku të Azerbajxhanit është bastisur nga policia dhe prokurorët, në Peshawar të Pakistanit, fëmijë të shkollave dhe të rritur kanë marshuar, një histori mjekësore është bërë në Taxhikistan, me transplantimin e parë të mëlçisë.

XS
SM
MD
LG