Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 5 janar


Në Bosnjen qendrore një person ka vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur si rezultat i rrëshqitjes së dheut, një makinë bombë ka goditur një automjet policor të Bashkimit Evropian në Kabul, qytetarët e Bjellorusisë i kanë dhënë lamtumirën e fundit ish-ministrit të bujqësisë, plus ngjarje të tjera.

XS
SM
MD
LG