Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 15 dhjetor


Në Bosnjë, punonjësit e një fabrike të këpucave kanë kërkuar pagesën, në Pakistanit, një makinë anti-polio është vënë në funksion, Banka Qendrore afgane ka njoftuar se ka rikthyer 600 milionë euro të vjedhura nga një bankë private, plus ngjarje nga Moldavia dhe Taxhikistani.

XS
SM
MD
LG