Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 10 nëntor


Tensione në vizitën e Edi Ramës në Serbi, sulme talebane në Afganistan, mijëra kërkojnë dorëheqjen e presidentit në Azerbajxhan, plus ngjarje nga Ukraina dhe Kazakistani.

XS
SM
MD
LG