Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 21 nëntor


Festa e lëvizjes Maidan në Kiev, Luftarët kurd varrosin shokun e tyre të vrarë, një bombë shpërthen një anije militare në Pakistan, plus ngjarje nga Moldova, Bosnia-Herzegovina dhe Gjeorgjia.

XS
SM
MD
LG