Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 29 janar


Në Beograd është prezantuar një dokumentar për fatin e dhjetëra shqiptarëve të Kosovës gjatë luftës, Në Bishkek të Kirgizisë një bibliotekë ka ndërmarrë një projekt të ri, duke synuar të motivojë edukimin, plus ngjarje nga Pakistani dhe Kazakistani.

XS
SM
MD
LG