Ndërlidhjet

Ortodoksët festojnë Krishtlindjen në pandemi

Besimtarët ortodoksë më 6 dhe 7 janar kanë shënuar Krishtlindjen Ortodokse. Kësaj radhe, festa ka qenë më ndryshe për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG