Ndërlidhjet

Kush e rrëzoi Qeverinë Kurti?


Kush e rrëzoi Qeverinë Kurti?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Pak pas rrëzimit të qeverisë së kryeministrit, Albin Kurti në Kosovë, qindra reagime janë parë në rrjetet sociale, dhe nëpër to fajtorët kanë qenë të ndryshëm. Shihni disa prej tyre në këtë përmbledhje.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG