Ndërlidhjet

Zhbllokim rrugësh pas tri javësh barrikada


Zhbllokim rrugësh pas tri javësh barrikada
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00

Pas 20 ditësh bllokim të rrugëve që çojnë drejt pikëkalimeve kufitare mes Kosovës dhe Serbisë, ato u zhbllokuan më 29 dhjetor nga serbët lokalë në veri të vendit – të cilët vetë i kishin vendosur barrikadat.

XS
SM
MD
LG