Ndërlidhjet

Dita e Lirisë së Shtypit, shënohet me protestë


Dita e Lirisë së Shtypit, shënohet me protestë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:06 0:00

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës ka mbajtur protestë në sheshin 'Zahir Pajaziti', duke shënuar Ditën Botërore të Lirisë së Shtypit. Ata kërkuan ndëshkim të atyre që cenojnë mediat dhe pengojnë punën e tyre ditore.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG