Ndërlidhjet

Një piktore që kreativitetin e shpreh në çanta unike


Një piktore që kreativitetin e shpreh në çanta unike
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:04:29 0:00

Çanta unike, me ngjyra dhe motive nga përditshmëria, janë krijim i Loreta Ukshinit nga Prishtina. Sipërmarrësja 40-vjeçare, njëherësh edhe piktore, ka një dekadë që merret me prodhimin e këtyre aksesorëve. Në një rrëfim për Radion Evropa e Lirë, ajo tregon rrugëtimin e saj në këtë veprimtari.

XS
SM
MD
LG