Ndërlidhjet

Lulet e luftës

Një farkëtar në qytetin e Donjeckut të pushtuar nga Rusia po i shndërron mbetjet e armëve dhe municioneve në kujtime. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG