Ndërlidhjet

Shkup: Pjesë e stërvitjes së Real Madrid dhe Manchester United


Shkup: Pjesë e stërvitjes së Real Madrid dhe Manchester United
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:00 0:00

Sot në orën 20:45, në stadiumin “Filipi II I Maqedonisë”, do të zhvillohet Superkupa e Evropës, ndërmjet fituesit të Champions League, Real Madrid dhe fituesit të Europa League, Manchester United.Një ditë para ndeshjes, dy ekipet kanë kryer stërvije në Shkup. (Video: Reuters)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG