Ndërlidhjet

Uragani Maria godet ishujt Karaibe


Uragani i fuqishëm Maria ka goditur ishujt Karaibe. Erërat e fuqishme dhe shirat e rrëmbyeshëm kanë shkaktuar dëme në ishullin Martinique në Karaibe. (Video: Reuters)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG