Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Uragani Maria godet ishujt Karaibe


Uragani Maria godet ishujt Karaibe
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

Uragani i fuqishëm Maria ka goditur ishujt Karaibe. Erërat e fuqishme dhe shirat e rrëmbyeshëm kanë shkaktuar dëme në ishullin Martinique në Karaibe. (Video: Reuters)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG