Ndërlidhjet

Si komentohet marrëveshja për targat në Prishtinë e Mitrovicë të Veriut?


Si komentohet marrëveshja për targat në Prishtinë e Mitrovicë të Veriut?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

Qytetarë shqiptarë dhe serbë të Kosovës e shohin pozitivisht marrëveshjen e arritur mes Kosovës dhe Serbisë për targat ilegale serbe. Në Prishtinë dhe në Mitrovicën e Veriut thonë se ajo është në dobi të shtensionimit të situatës. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Arben Hoti)

XS
SM
MD
LG