Ndërlidhjet

“Asnjë minutë më” - Jeta e të mbijetuarve pas raportimit të dhunës në familje

Një nga Qendrat për Mbrojtjen e Grave dhe Fëmijëve. Foto:Shkelqim Hysenaj (RFE/RL)
XS
SM
MD
LG