Ndërlidhjet

Merkel bën homazhe në Aushvic


Merkel bën homazhe në Aushvic
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, vizitoi të premten ish-kampin nazist në Aushvic, për herë të parë në 14 vitet e saj si kancelare. Vizita e Merkelit bëhet në një kohë kur Gjermania po shënon një ringjallje të anti-semitizmit dhe rritje të elementeve të krahut të djathtë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG