Ndërlidhjet

Moti i butë gjatë dimrit lë zbrazët shtigjet e skijimit në Evropë

Imazhe surreale nga Ballkani, Rumania dhe gjetkë nëpër Evropë tregojnë resorte pothuajse tërësisht pa borë, në mes të sezonit të skijimit. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG