Ndërlidhjet

Për apo kundër "Mini-Shengenit" ballkanik?


Për apo kundër "Mini-Shengenit" ballkanik?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Iniciativa rajonale e kryeministrit të Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev, presidentit serb, Aleksandër Vuçiq dhe kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama, për miratim të një deklarate, përmes së cilës synohet të përmirësohet bashkëpunimi rajonal, është përkrahur dhe kundërshtuar si në Kosovë, ashtu edhe jashtë saj. Një përmbledhje të reagime në rrjetet sociale, e gjeni në këtë video.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG