Ndërlidhjet

Pa qumësht e pelena: Prindërit në Gazë në hall për fëmijët


Pa qumësht e pelena: Prindërit në Gazë në hall për fëmijët
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:59 0:00

Teksa luftimet ndërmjet Izraelit dhe grupit ekstremist palestinez, Hamas – i shpallur organizatë terroriste nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimi Evropian – po vazhdojnë, disa prindër halleshumë në Rripin e Gazës po bëjnë çmos për t’u kujdesur për fëmijët e tyre. (Përgatiti: Trim Haliti)

XS
SM
MD
LG