Ndërlidhjet

Paralelet ndërmjet Kosovës dhe Game of Thrones?


Paralelet ndërmjet Kosovës dhe Game of Thrones?
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

Një postim në rrjetin social, Twitter i ambasadores së Kosovës në Uashington, Vlora Çitaku, duke krahasuar historinë mes Kosovës e Serbisë dhe serialit të famshëm Game of Thrones ka nxitur reagime të shumta. Disa kanë kundërshuar ngritjen e paraleleve që ajo ka bërë, derisa të tjerë kanë kritikuar atë pse u ka treguar se çfarë do të ndodhë në episodin që sapo është publikuar, pa e parë ata vetë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG