Ndërlidhjet

Përmbytjet rëndojnë jetën e banorëve në Shqipëri


Përmbytjet rëndojnë jetën e banorëve në Shqipëri
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:58 0:00

Dëmet e shkaktuara nga përmbytjet si pasojë e shirave të rrëmbyeshëm janë të pallogaritshme, thonë banorët në veriun e Shqipërisë. Ata brengosen se si do ta kalojnë dimrin që po vjen. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Ibrahim Berisha)

XS
SM
MD
LG