Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Protesta në Prishtinë në shenjë solidarizimi me gratë iraniane, lufta në Ukrainë dhe shënimi i përvjetorit të lindjes së Profetit Muhamed në Pakistan, janë vetëm disa nga ngjarjet që kanë ndodhur në javën që lamë pas, prej nga Radio Evropa e Lirë ju sjell fotografitë më të veçanta. (Përgatiti: Erjonë Popova)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG