Ndërlidhjet

Fuqia vendimmarrëse dhe pavarësia, ëndrra e realizuar e Hana Qerimit


Fuqia vendimmarrëse dhe pavarësia, ëndrra e realizuar e Hana Qerimit
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:25:39 0:00

Dëshira e fortë për pavarësi ekonomike dhe fuqi vendimmarrëse e përcolli Hana Qerimin gjatë rritjes. Cila ishte ëndrra e saj? Si përfundoi në bashkëthemeluese të një shkolle digjitale, që më pas u shtri edhe në më shumë se 20 shtete? Si është jeta e një gruaje dhe nëne në ndërmarrësi? Cili është motivi që, pavarësisht sfidave, e bën të suksesshme? Hana ndan rrugëtimin e saj për Libertas. (Realizimi: Ekrem Fazliu, Rrahman Osmani dhe Ibrahim Berisha)

XS
SM
MD
LG