Ndërlidhjet

Pularitë e Gazës u gëzohen shportave të ricikluara të vezëve


Pularitë e Gazës u gëzohen shportave të ricikluara të vezëve
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:19 0:00

Banori i Gazës, Akram Al-Amour, i cili nisi të riciklonte mbetje të letrës në përpjekje për të reduktuar emetimet e shkaktuara nga djegia e tyre, tani po i shndërron ato në shporta më të lira, më të qëndrueshme dhe më ekologjike për vezë. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena)

XS
SM
MD
LG