Ndërlidhjet

"Në jetë gjithçka është e arritshme" – Artistja autodidakte e teknikës me penj e gozhda


"Në jetë gjithçka është e arritshme" – Artistja autodidakte e teknikës me penj e gozhda
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:04:30 0:00

Qëndresa Mustafa Kllokoqi, nga fshati Hajvali në afërsi të Prishtinës, la profesionin e gazetares për të cilin studio, dhe nisi rrugëtimin për të mësuar krijimin e veprave të artit me penj. Qëndresa, nënë e dy fëmijëve, këtë fushë të artit e mësoi vetë përmes videove në internet.

XS
SM
MD
LG