Ndërlidhjet

Të qeshura të rralla fëmijësh në Gazë


Të qeshura të rralla fëmijësh në Gazë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Fëmijët palestinezë kanë gjetur pak qetësi mes tmerreve të luftës në Rripin e Gazës – që asnjëherë s’janë të largëta – për t’u argëtuar në një shesh lojërash në Han Junis. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Lendi Susuri)

XS
SM
MD
LG