Ndërlidhjet

Qytetarët, kundër ndërtimeve në Badovc


Qytetarët, kundër ndërtimeve në Badovc
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Pak kohë pasi janë bërë të ditura planet për krijimin e një lagjeje luksoze afër Liqenit të Badovcit, mijëra përdorues të rrjeteve sociale kanë kundërshtuar ndërtimet në atë zonë dhe kanë nisur nënshkrimin e një peticioni online, duke iu kërkuar autoriteteve llogari për këtë gjë. Zyrtarë të institucioneve në anën tjetër kanë mohuar të kenë dhënë leje për këtë projekt.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG