Ndërlidhjet

Reagimet rreth vendimit të SHBA-së për vizat në Kosovë


Reagimet rreth vendimit të SHBA-së për vizat në Kosovë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

Ambasada amerikane ka thënë ditë më parë se nuk do të ketë viza amerikane për zyrtarë nga Kosova, të përfshirë në rastet e dyshuara për krim dhe korrupsion. Ky vendim është mirëpritur nga disa qytetarë të Kosovës, derisa pjesa tjetër e ka cilësuar këtë masë të vonuar. Si e konsideroni ju këtë hap të SHBA-së?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG