Ndërlidhjet

Shpikjet nga riciklimi


Shpikjet nga riciklimi
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

Një i ri nga një fshat i Kamenicës mbledh pajisje elektronike në deponi dhe me to ndërton mjete të ndryshme robotike. Disa shpikjet e tij janë: pajisje për t’i trembur qentë, dronë, aeroplanë të vegjël etj.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG