Ndërlidhjet

Sytë në Ohër


Sytë në Ohër
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00

Liderët e Kosovës dhe Serbisë pritet të takohen në Ohër të Maqedonisë së Veriut më 18 mars për të diskutuar zbatimin e propozimit evropian për normalizimin e marrëdhënieve mes dy vendeve. Në këtë video mund të mësoni se pse ky takim konsiderohet kaq i rëndësishëm dhe cilat janë pritjet.

XS
SM
MD
LG